Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Chovatelská stanice Happy Mafian

ICH. Mafian Bohemia Vulkan

  ICH. Mafián Bohemia Vulkán

Ich. MAFIÁN Bohemia Vulkan
Knírač malý černostříbřitý / Zwergschnauzer schwarz-silber
* 28.6.1999            CMKU:4659/99/01
chovatelka: Hana Kurfürstová, K jezu 86, 252 63  Roztoky u Prahy
majitelka:   Kamila Světelová, Emy Destinové 17, 370 05  České Budějovice  

BOB, ČKŠ., V. Stocker., CAC, CACA, R. CACA

CATO Vulkan CS
00/5Ay/5

ICH, Svět.vít., 4*Champ., Champ. D, Champ. I, Champ. Lux. Champ. Evr., ISPU-Sg., 15*CACIB, Klub. champ., 2x Nár. vít., Eurosg. 
DAVY-CROCKET Scedir
TITIAN Anfinger CH. Ebony Silver Lining Kelly´s
Leska Anfinger
ICH.
JINSENG-NA Scedir
ICH Mickey Mouse Pectus
ICH. Sabina bar-Luz
Champ. ČR, BOB, Stř.Evr.vít., 2*Vít. Brna, Vít. Nitry, 5*CACIB, 3* Vítěz ČR, 7*CAC, CACA, Klub. vít.
FUNNY od Uhlobaronů
ICH
ROMY od Popovky CS
CH. Pistolet v. Finsterwald
Carka z Perštátu CS
CITA od Uhlobaronů CS CH. ČR Aldo Ramdam´s
CH. ČR Aneta ze Starých tuláků
Champ. ČR, Champ. SR, BOB, Vít. Brna, 5*CACIB, 4* ČKŠ, 2*R.CACIB, Nár. vít, 3*CACA, V. Bratis., 3*R. CAC, 2*Obl. vít., 3*VT, 2* Jung.best., Derby vít.
CHANCE Bohemia Vulkan
00/5Ay/5
Champ. I
XERES Scedir
Champ. I
MIDNITE DREAM-NA Feldmar Scedir
CH. Nightshade Feldmar
Midnight Lace Feldmar
DUSTY SHADOW Scedir Titian Anfinger
ICH. Jinseng-Na Scedir
2*CACIB, Vít. SR, R.CACIB, 3*CAC, Klub. vít., Obl. vít., 4*VT
DIXI Vulkan CS
Klub. vít. 
ROBIN HOOD Scedir
CH. I. Midnite Dream-Na Feldmar Scedir
ICH. Jinseng-Na Scedir
BOB
BINI Vulkan CS
ICH. Cliff Montebello
CH. ČR. Funny od Uhlobaronů

 

           

I

         Klubový šampion, Český Junioršampion, Český šampion, Slovenský šampion,                                                                           INTERŠAMPION

 

Tento pejsek byl mnohonásobně vystavován v ČR i v zahraničí. 28.6.2010 bude Mafianovi (Kevinovi) 11 let.Je zdráv a užívá si spokojeně stáří s nádhernou lidskou bytostí, důchodkyní p.Novotnou z Plava u Č.B, v rodinném domku. Loni o vánocích, jí zemřel manžel. Bylo to hodně smutné, tak jsme si spolu poplakaly a ona mě najednou vzala za ruku a povídá mi:"Kamilko, já nemít Kevina, tak nevím, co bych dělala."Víte, Vy vůbec, jak je chytrej? A co všechno umí? On mi prostě rozumí, je cvičenej a co řeknu, hned pochopí. My si spolu moc rozumíme!!!

     Na to jsem neměla odpověď. Jenom jsem vlídně přikyvovala a tekly mi slzy ještě jednou tolik. Aniž by o tom ta starší dáma přemýšlela, řekla mi tím vlastně to, co člověk kolikrát ani nevnímá a nedocení, protože to dělá z lásky a pro to, aby to mělo nějaký smysl. Uvědomila jsem si díky ní, co jsme s Kevinem jeho chovatelkou a ostatními chovateli, s kterými jsem měla možnost tohoto pejska prezentovat spolu všichni dokázali. Byl to tenkrát dobrý tým a nebylo to vždy jednoduché, ale v té době mě podporovala spousta kvalitních a zkušených lidí, věděli, že to asi se mnou má smysl, proto se to asi stalo.

Jsem šťastná, že jsem mu před časem a zralém uvážení našla domov, kde by mohl klidněji dožívat svůj život, protože mít vedle sebe celý rok 3 hárající feny, nebylo pro něho zrovna to nejlepší, protože nežiji v rod.domku, ale v paneláku. Podařilo se to, řeklo mi to srdce, dej ho těm lidem, bez nároku na finanční odměnu, hlavně,ať nestrádá.

V roce 2007 mi volala M.Suchá. Přihlásíš Mafiana do tř.veteránů, ne? Je to klubovka a ISPU. No, to mě překvapila, že si na mě a na Mafíka někdo vzpomněl. To bylo hezký. Cením si toho.Takže jsem ho přihlásila, i když už v té době byl u jiných lidí. ̌Úprava, tu jsem udělala, kázeň bez problémů, jel se mnou do Ml.Boleslavi a s Bju tvořili docela slušný pár.

23.9.2007 byl Mafian naposledy vystavován. Po oba dva dny -V1, Vítěz ISPU Veteranwinner a 2.místo v záv.soutěžích o nej.vítěze ISPU VETERANA. V té době i SRST - NEGATIVNI.

     Ve věku 17 let letos odešla do psího nebe jeho maminka Chance Bohemia Vulkan. Před lety to byla velice úspěšná fenka, jak na výstavách, tak v chovu. Přejeme jí, aby v ČR odpočívala v pokoji, protože byla v těch nejlepších rukách a to rukách p.Hany Kurf"urstové.

     Tak to na tom světě chodí, velmi úspěšná fena nám dala Mafiana, po kterém se narodila Agnes Happy Mafian, je v majetku D.Chrástecké z Frýdku Místku a též pod jejím vedením dosáhla kvalitní výsledky a odchovy.

Výběrem snad kvalitních plemeníků a doporučením i jiných ze strany UPCH jsem se pokusila dát našim budoucím majitelům mých štěňat co nejkvalitnější a nejzdravější jedince tohoto plemene.

     Mafian byl můj první černostříbřitý knírač, který mi pomohl k tomu, aby se zviditelnilo mé jméno jako majitelky, protože chovatelka je velmi známá a uznávaná dodnes. Proto jsem šťastná, i když mi zrovna nebylo nejlíp, při předání do jiné rodiny, že je dnes v pořádku a užívá si starobního důchodu. Jezdím ho pravidelně navštěvovat, pozná mě, pacholek jeden, ale stejně se jde podívat k plotu, kde stojí mé auto, jestli jsem mu přeci jenom nepřivezla nějakou nevěstu. To se vždycky s babičkou smějeme,jak,je na tom dobře, co se týče hormonů.

Dále nebude tento pejsek využíván v chovu, jenom jsem mu touto cestou chtěla poděkovat za jeho úspěchy a štěňátka.

Tak Kevčo, užívej si stáří a je fajn, že mi vždycky olízneš ruku a utíkáš k nádherné babičce, kterou mám moc ráda a nikdy bych už jí neřekla, že patříš pouze mě. Užívej si v pohodě každý den, než přijde Tvůj čas z tohoto světa odejít. KS,Happy-Mafian.

(
 

TOPlist