Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Chovatelská stanice Happy Mafian

IN MEMORIAM

                                                              BASTIEN HAPPY MAFIAN    

                                                                                           

 

Dobrý den paní Světelová. Nejdříve zdravím Vás a Vaše pejsky.

Musím Vám však sdělit pro mě neobyčejně smutnou zprávu. Můj nejvěrnější a největší kamarád Bastien, který mi byl za ty společně prožité roky téměř vším, 17. 8. 2014 se vydal na cestu, z které již není návratu. Krátce Vám sdělím, že Bastík kocem května letošního roku začal z ničeho nic kulhat na zadní tlapku a též měl zažívací problémy. Byl jsem s ním na vet. klinice v Liberci, dostal antibiotika a prášky na zažívání. Kulhání se nelepšilo a začátkem června jsem mu zjistil pohmatem tvrdý útvar v oblasti pod hrudním košem. Na klinice v Nymburce jsem, chtěl původně řešit kulhání, ale po sonu již bylo jasné, že v bříšku má nádor. 14. 7., v den svých devátých narozenin, podstoupil Bastík operaci, kdy mu odoperovali 2 nádory včetně celé sleziny. Histologický nález byl pozitivní, závěr v případě bez metastází prognóza otevřená, v opačném případě nepříznivá. Bohužel varianta č. 2 byla realitou. Po bezprostředním zlepšení se Bastienův stav už jenom zhoršoval a na mě bylo rozhodnout po zvážení stavu mojeho kamaráda, zda mu pomoci od bolesti a nechat ho uspat. Usnul mi v mém objetí... Píšu Vám tyto řádky a bulím jako malý kluk. Bastien mi moc chybí a chybět nepřestane. Stále bude mým kamarádem!
Paní Světelová, chci Vám poděkovat, že jste byla na začátku všech radostí, které mně a mojí rodině Bastien přinášel. Byl členem naší rodiny a věřím, že to cítil a věděl.
Přeji Vám mnoho dalších chovatelských úspěchů majitelům pejsků z Happy Mafian tolik radosti a zážitků, kolik nám jich dal Bastien Happy Mafian.

Ještě jednou děkuji.

S úctou Jiří Číla

Bohužel v roce 2013 nás opustila  Carolain Happy Mafian  v majetku Ivany Beděrkové z Č.Budějovic 

 

                                                                                                                                         

Úspěšná na výstavách v ČR i zahraničí, také po pracovní stránce, odchovala 2 vrhy štěňat

 

 

 

 


Dne 11.2.2011 jsem obdržela smutnou zprávu.


Před čtyřmi lety přišel Mafian/Kevínek/ do rodinny starších lidí, Jak jsem již uvedla. Byli jsme spolu dost často v kontaktu. Kevča jim zpříjemňoval mnoho chvil v jejich životě. Byl tam spokojený, šťastný a celá rodina si ho oblíbila. Přišel čas. Děkuji panu veterinárnímu lékaři za jeho pomoc, následně za rozumný přístup a doporučení při tak těžkém rozhodnutí pro nás pro všechny, kteří jsme ho milovali. Odešel do psího nebe, byli jsme s ním.

Odpočívej Kevi, budeme na Tebe vzpomínat s láskou, byl jsi úžasný parťák a přítel.

 

TOPlist