Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Chovatelská stanice Happy Mafian

Novinky / News

Nové foto z Občanského sdružení pro hipoterapii Bydžovská Lhotka najdete v sekci canisterapie

 

 

V chovatelské stanici bílých kníračů Alimeda u Českých Budějovic se narodila  štěňátka.

Matka : Ashley Joslyn Veljar               Otec:  Iron Man vom Landeskroner Weiher

 

           

CH. stanice .Alimeda                                   CH. stanice Happy Mafian                                     Majitel krycího pejska z Německa pan Mirschberger

                                                  společné posezení  v chovatelské stanici Alimeda dne 27.7.2014

                                           

            

        Dopis,který si zaslouží pozornost si můžete přečíst v sekci odchovy.

 

 

Agnes Happy Mafian (VIKI) nar. 12.9.2004

06/2013 - Celostátní klubová výstava kníračů Horka n/Moravou -

V1, ČKŠ    Viki splnila podmínky pro udělení titulu KLUBOVÝ ŠAMPION VETERÁNŮ !!!

Majitelka : Daniela Chrástecká   www.danielasgenus.wbs.cz

                                                 12.9.2013 oslavila VIKI 9 narozeniny

          Moje zlatá Agi,posílám Ti hodně pozdravů z Českých Budějovic. Vyřiď Tvojí paničce,že jí moc děkuji za veškerou péči, kterou Ti dala a dává. Máš dneska narozeniny a stala ses Šampionkou veteránů. Za dobu devíti let jsi získala nesčetně ocenění na výstavách, porodila jsi pár štěňat a vypadáš nádherně. Přeji Ti hodně dalších pěkných dnů a chvil v rodině, do které jsem Tě před devíti lety prodala a patří všem velký dík ode mne, že i někdy v těžkých chvílích,  když jsi čekala psí miminka u Tebe bděli ve dne v noci tak,aby se Ti nic nestalo. Tečou mi slzy radostí, za to jaká seš a za to, jaký jsi našla nádherný domov. Tvůj táta-Mafian Bohemia Vulkan už nežije, maminka Sweet Jane Happy ano, je jí 10 let a vypadá taky ohromně. Je zdravá a užívá si starobního důchodu.
Určitě by táta s mámou z Tebe měli radost.  Protože jim bůh nenadělil řeč, tak Ti to k Tvým narozeninám píši já, Tvá "babička ", která zase bděla dnem i nocí u porodu Tvé maminky, aby ses mohla v klidu narodit a poznat svět lidí. Máš tu nejlepší paničku na světě. Neboj jsme spolu ve spojení každou chvíli.  Vypracovala se natolik a udělala v chovu kníračů opravdu hodně záslužné práce. Když se dívám na její www.stránky, můžu se podívat na video,j ak dnes vypadáš, protože jsi ode mne hodně daleko a není pro mne možné, abych se za Tebou každou chvilku mohla podívat. Chci dnes Tvojí paničce upřímně a zodpovědně napsat, že se dívám na profesionála, který Tě umí postavit, jak málo kdo. Běháš ve třídě  o BOBA, a nebo jen tak nejprve ve své třídě a pak taky mezi všemi plemeny o nejlepší ze všech. Stojíš jak přibitá, panička na Tebe nemusí vůbec sahat, ani si k Tobě klekat. Na to se odborník podívá vždycky rád.
     Mějte dnes všichni sváteční den, přeji hodně zdraví, byla bych moc vděčná Tvé paničce  kdyby Ti toto mé přání dala k Tobě   na její www.stránky, abys věděla, že jsem na Tebe nezapomněla a nikdy nezapomenu.
Posílám Ti k Tvým narozeninám něhu, úctu a to nejlepší pohlazení ze svých rukou včetně těch nejlepších dobrot, které máš ráda.
Přijměte prosím co nejúpřimněji a s velkou úctou pani chovatelko Chrástecká mou gratulaci. Kamila Světelová, Kamča a chovatelská stanice HAPPY MAFIAN.             

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist